Naše činnost

Domů
Kdo jsme
Naše činnost
Mezinárodní Sdílení
Přednášková a vzdělávací činnost
Ediční a překladatelská činnost
Reflexe z transmisních skupin
Zářivá energie a její využití
Z dopisů našich čtenářů
Souznění
 
 

Přednášková a vzdělávací činnost

Přednášková
a vzdělávací činnost:


Víkend v Plesné - setkání transmisních skupin z celé ČR

Slavnost Wesak v Třinci

Výstava biopotravin 2006

Dojmy z Chorvatska - léto 2006

S Ekoland klubem do Chorvatska

Aktuální kursy a přednášky

Základy Vodnářské astrologie - informace o kursu

Angelománie a rozhraní věků

 

Dojmy z Chorvatska - léto 2006


Přivítala nás úžasná přírodní scenérie a doslova nám vyrazila dech. Výhled na rozlehlý horský masiv z jedné strany, z druhé na průzračné moře a v dáli na horizontě skalnatý ostrov. Místo jako stvořené pro kochání se pohledem, nabírání sil a intenzivní prožívání. Regenerovali jsme se na všech úrovních.

V tomto nádherném prostředí, kde všudypřítomné energie prostupovaly až do morku kostí, jsme meditovali na břehu moře, žili v souladu s rytmy přírody i živly. Prožívali jsme úplněk, nádherný pohled, kdy se stříbrný měsíční svit rozléval po hladině. Vítali jsme východ slunce a při jeho prvních paprscích cvičili dynamické meditace na terase s výhledem na moře. Jednou nás takto připluli pozdravit z dálky delfíni, které zřejmě přilákala krásná duchovní hudba, byť se zde v tomto ročním období nevyskytují.

Energie se každý den neustále stupňovaly, jelikož jsme všichni intenzivně na sobě pracovali a ani jinak to nešlo. Síla skupiny dělala svoje. To, co se povedlo vytvořit, jak s první, tak i s druhou skupinou připomínalo něco jako "prostor lásky na zemi"(viz "Anastazie").

Zažívali jsme chvíle vzájemného hlubokého sdílení, totální přijetí člověka člověkem, šťastné okamžiky, kdy člověk může být sám sebou mezi lidmi, kteří to cítí podobně. Díky této vysoké harmonizaci jak vnitřní, tak vnější, jsme zažívali doslova zázraky. Několikrát jsme viděli znamení na nebi a pocity "deja-vu" byly na denním pořádku.

Z odstupem času můžeme říct, že to byl skutečně velmi požehnaný pobyt a děkujeme všem, kteří se zúčastnili a podíleli se na vytvoření tak kouzelné atmosféry.

Pokud máte chuť něco podobného zažít, tak nic není ztraceno. Ještě letos je možno se přihlásit v září na pobyt s námi do Igrane (od 9. 9. - 16.9; a 16. - 23. 9). Nebojte se, i v těchto termínech se budeme normálně koupat a slunit se a navíc bude sezóna nejrůznějšího ovoce.

Téma pobytu je: "Nechte znít tóny své duše aneb jak se stát svým Vyšším já". Pobyt je také levnější, stojí 5300,-.
Pro bližší informace pište či volejte paní Marcelu Noglou: 604 667 033; e-mail: mnogla "zavináč" seznam.cz

A Vy, naši milí, kterým to letos z nějakých důvodů nevychází, uvažujte vážně o dovolené v příštím roce. Stojí to za to.


S láskou se na Vás těší,

administrátoři Ekoland klubu

PS. Některé fotografie z pobytu naleznete na internetových stránkách: http://ekoland.rajce.net
 

04.06.2007

Nahoru