Ekoland klub

Přehled klubovní činnosti

Domů
Kdo jsme
Naše činnost
Mezinárodní Sdílení
Přednášková a vzdělávací činnost
Ediční a překladatelská činnost
Reflexe z transmisních skupin
Zářivá energie a její využití
Z dopisů našich čtenářů
Souznění
 
 

Často kladené otázky - zkušenosti s Teslovými destičkami

 Zářivá energie

 

Zářivá energie a její využití v praxi

 Co je zářivá energie

Teslovy energetizující destičky

O vědci a géniovi

Objevy a vynálezy Nikola Tesly

Vyzařování jednotlivých barev

Přehled Teslových destiček

Naše strategie prodeje Teslových destiček

Zkušenosti s Teslovými destičkami

Naše zkušenosti s harmonizací

Reference od zákazníků

 

Často kladené otázky - z e-mailů a dopisů uživatelů Teslových destiček

Strana 1

Strana 2

 

1.) Výhrady vůči Teslovým destičkám

2.) Otevřený dopis - naše reakce na článek v Meduňce "Tachyony: zázrak, či podvod?"

3.) Z e-mailu klientky B. F. o fungování destiček

4.) 3. 7. 2009 Z e-mailu klientky L., dotazy na fungování a srovnání s jinými výrobky

Z dopisů a e-mailů uživatelů Teslových destiček

Na dotazy odpovídá vedoucí sekce Esoterické harmonizace Ekoland klubu, o.s.


Po dobu, kterou používáme a dodáváme Teslovy destičky na český trh se vynořili od našich uživatelů různé otázky. Některé jsou míněny konstruktivně, jiné se naši práci snaží napadat. Myslíme si však, že jako takové, všechny si zasluhují odpovědi. Nechceme ignorovat, či zazdívat žádný oprávněný dotaz a proto některé odpovědi se úporným skeptikům určitě nebudou zdát "podle jejich gusta". S tím však již nic neuděláme. Je na každém z Vás, čtenářů a uživatelů, aby si udělal vlastní názor sám.


1.) Výhrady vůči Teslovým destičkám

Podobných e-mailů nedostáváme moc. Za celou dobu, co pracujeme s destičkami se objevilo pouze několik podobných odpovědí. Mohli bychom je ponechat bez povšimnutí, protože ve vztahu k nadšeným dopisům uživatelů destiček představují zlomek procenta.

Následující dopis zveřejňujeme zejména proto, že krásně ukazuje omezenost a sklon k nekritickému přejímání marketingových ideologií, aniž by si dotyčný předem ověřil, co kritizuje. Jak si můžete všimnout, níže uvedený dopis je plný ideologických ničím nepodložených tvrzení typu: "neexistuje nikdo, kdo má to, co má pan Wagner, protože to má pouze pan Wagner", apod.

Dotaz:

Dobrý den!  

 

   Jsem náhodný čtenář sedmého čísla MEDIUM.

Věnuji se kvantové fyzice aplikované v celostní medicíně, jež se studuje na UNIVERZITĚ INTEGROVANÝCH VĚD V USA, pod záštitou společnosti ADVANCED TACHYON TECHNOLOGIES. A nemohu nezareagovat na článek o Teslových destičkách, který mě nesmírně pobavil. Možná nemáte ani potuchy o tom co je TACHYON, nebo právě máte a proto se prodávají podobné věci, aby byl finanční zisk co největší. Ale je to o svědomí a o něčem to také svědčí.

 

Důvod, proč Teslovy destičky nepracují s energií nulového bodu:

Neexistuje nikdo, kdo má produkt, který pracuje s energií nulového bodu!

S energií nulového bodu totiž nelze pracovat a využívat ji! Je to statická část!

Existuje pouze jeden jediný člověk na celém světě, jehož osobním a duchovním vlastnictvím je TACHYONIZAČNÍ PROCES, který umožní změnu na sub molekulární úrovni určitých přírodních materiálů tak, že se stanou trvalou anténou TACHYONU!

David Wagner jako jediný na světě, dal prozkoumat tachyonizované materiály TM   vědeckým laboratořím celého světa! Nikdo jiný neměl tu odvahu!

Žádný kov či slitina se nedají tachyonizovat a proto nemohou přijímat TACHYONOVOU ENERGII!

Žádná frekvence neumí nabíjet energetickou šablonu dané struktury, kterou je SOEP. A právě na  TACHYONU

a  SOEP závisí naše existence, nikoliv na frekvencích.

 

Závěrem:

Netvrdím, že destičky nepomáhají. Mohou léčit, mohou pomáhat, ale nepracují s tach. energií, ale pouhou frekvencí. Stejně tak jak pomáhají mohou i ublížit. To frekvence dělají.

Ale nemůžete postavit vedle sebe jablko a hrušku, jako tachyon a frekvenci. Jsou to dvě odlišné věci!

Tachyonizované materiály pracují úplně jinak a jsou opatřeny ochranným logem

ADVANCED TACHYON TECHNOLOGIES. Pokud na jakémkoliv produktu od kohokoliv nenajdete toto značení, tak zkrátka nepracují s TACHYONEM.

 

Odpověď:

Dobrý den pane........,
...ujal jsem se odpovědi na Váš e-mail, i když podobná témata jsme již v minulosti řešili a jsou částečně zveřejněna na našich internetových stránkách. To, že jste se dobře "pobavil" na Teslových destičkách snad svědčí o určité aroganci, povýšenosti, každopádně však o velké neznalosti dané problematiky. Omlouvá Vás pouze to, že jste neměl možnost podívat se na danou věc z vícero stran.
Neberte to ve zlém, je to pouze konstatování. 

Především tedy - Teslovy destičky v žádném případě nemohou "ublížit", jak prohlašujete. Za prvé - po dobu více jak jedné desítky let, po kterou se vyrábějí a používají nebyl zaznamenán jediný případ, kdy by destičky "ublížili". Ovšem jsou stovky případů, kdy velmi efektivně pomohly a to i přes skutečnost, že "nejsou opatřeny ochranným logem TM", jako výrobky pana Wagnera. Jak známo, ochranné logo není určeno k vylepšení funkce výrobku, nýbrž k jeho odlišení od jiných výrobků za účelem zvýšení jeho prodejnosti. Proto toto logo nemůže ovlivnit účinnost čehokoli, ať již je to jogurt značky DANONE anebo cokoliv jiného. Jogurt zůstane jogurtem a strukturovaný materiál zůstane strukturovaným materiálem, ať již na něj nalepíte jakékoliv ochranné logo, nebo zůstane bez loga.

Dovolte mi, abych se Vám trochu představil. Letos bylo dvacet pět let, co se věnuji esoterním vědám a bádání na poli esoteriky. V klubu zastávám funkci administrátora a vedoucího sekce Filosofie a hermetismu. Spolu s dalšími členy našeho klubu se snažíme pomáhat světu takovým způsobem, který nás současně i naplňuje. Jednou z možností je také výzkum a využití Teslových destiček v harmonizační praxi. 

Nejsem vědec a nepoužívám vědecké, nýbrž přísně subjektivní postupy, přesto nic z toho, na co jsem během této doby přišel, neodporuje vědeckému poznání. Dokonce bych řekl, že špičková esoterika a špičková věda jsou totožné.

Pokud jde o "tachyon", toto slovo poprvé použil v šedesátých letech jeden fyzik, myslím že to byl Feinberg. Pan Wagner si na toto slovo nalepil obchodní značku TM. Nic proti tomu, pouze bych si dovolil Vás upozornit, že podle platných zákonů není možné opatřit touto značkou běžné jednoznačné výrazy. Není tudíž možné vyrábět výrobky značky "stůl(TM)", nebo "vzduch(TM)" apod. Z toho vyplývá, že slovo "tachyon" je slovem umělým, které nemá žádný pojmový obsah. Dále to znamená, že nic takového, jako "tachyon" neexistuje. I zmíněný fyzik použil toto slovo pouze jako označení pro hypotetickou částici rychlejší než světlo". Toť vše.
Ovšem - na rozdíl od pana Wagnera, který na toto nic neříkající slovo nabalil na první pohled celkem hezky vypadající marketingovou ideologii. Ačkoliv Vy vyčítáte nám, že vydělat chceme my, mám silný dojem, a to nejenom z Vaší ctěné reakce, nýbrž také z reakce nám známých dealerů firmy ATT, že tomu je přesně opačně. Vydělat chcete evidentně vy. Na čem? Na lidské blbosti. Nemyslete si, lidé umí velmi dobře počítat. Ovšem pouze velmi nesnadno dokáží vzdorovat ideologické "masáži mozku", kterou jim nabízíte na svých přednáškách o zázračné a jediné pravé tachyonové energii.  Když si srovnáte užitnou hodnotu a ceny obou druhů zboží, pochopíte, že nejvíc vydělává pan Wagner.
Milý pane, kdybyste znal zákony, jimiž se podobné procesy řídí, věděl byste, že podobné myšlenky, jako je zachytávání volné energie a její další využívání, nikdy nepřicházejí "výhradně do osobního vlastnictví" jednoho jediného člověka, ať už je to David Wagner, nebo kdokoliv jiný. Ostatně, Wagner také přiznává, že "vycházel z Teslových prací", tudíž to nebyl tak jednoznačně "jeho výhradní nápad". Skutečnost, že nápadu dodal konkrétní podobu mu svědčí ke cti, ovšem v žádném případě nebyl jediným člověkem, který přišel na stejnou věc.
Konečně, o fialových destičkách se zmiňuje mnoho slavných lidí, mimo jiné i paní Linda Goodmanová ve své knize Hvězdná znamení. Kdo se však zmiňuje o Wagnerově "tachyonové energii"? Téměř nikdo, a mám dojem, že pan Wagner to zatraceně dobře ví.

K dalším lidem, kteří vyrábějí podobné strukturované materiály patří také výrobce našeho zboží. Na tom nezměníte nic tím, že budete tvrdit, že "vaše tachyony" jsou ty nejpravější z pravých, to mi věřte. Mohu Vás ubezpečit, že Teslovy destičky fungují velmi dobře. My sami je používáme třetím rokem a výrobce je s úspěchem prodává v celé západní Evropě již přes deset let. Lidi pak nezajímá, jestli destičky jsou "frekvenční" nebo "nefrekvenční". Používání podobných rádoby "vědeckých" pojmů svědčí pouze o neznalosti dané problematiky.

 
Prostě, výrazy, jako "David Wagner - jediný člověk na světě..." na mne - nezabírají. Další věcí je halasně proklamovaná "nefrekvenčnost" tachyonu. Pokud zvážíme známou strukturu hmoty, a tvrzení pana Wagnera, pak mi z toho vychází, že někde v celé této ideologii je velká díra. Dle mého selského rozumu, pokud je "tachyon" "nefrekvenční částicí", pak po přechodu do našeho fyzikálního světa se okamžitě musí stát frekvenčním, protože náš svět je složen výhradně z frekvencí! Tím pádem ztrácí svůj nefrekvenční charakter. Co Vy na to? Anebo je to zcela jinak a účinnost zářivé energie není ve "frekvenci" ale v něčem jiném?

Je absurdní hledat "důvody, proč Teslovy destičky nepracují s energií nulového bodu". Je to stejný nesmysl, jako tvrzení jednoho z vedoucích patentového úřadu USA, který svého času řekl, že "patentový úřad je možné zrušit, protože všechno již bylo vynalezeno, tudíž žádný nový vynález není možný". Navíc Vaše argumentace připomíná středověkou inkvizici: "Země se přece nemůže točit, protože to prostě není možné". Díkybohu, doba je dnes někde jinde. Možná se najde několik lidí, kteří Vám na podobné pseudovědecké žvásty skočí, ale mnoho jich zajisté nebude.

 
Každopádně, z celého toho Vašeho "nefrekvenčního a jedině pravého" povídání mám silný dojem, že Vám vadí úspěch Teslových destiček vyplývající z jejich razantního harmonizačního účinku na lidský organismus.

Neobstojí také Vámi interpretované tvrzení pana Wagnera, že "kovy nejde tachyonizovat". Možná že je opravdu nejde tachyonizovat, ovšem lze je upravit tak, aby zachytávaly zářivou energii, což bohatě stačí k tomu, aby předvedly svou účinnost. Druhou možností je úvaha, že pan Wagner kovy tachyonizovat neumí, protože nevlastní původní Teslovo know-how, které tento proces umožňuje.

Nejsem tak hloupý, abych si nespočetl, že Vám jde o zisky, které ztratíte tím, že lidé investují do levnějších a stejně, nebo lépe fungujících Teslových destiček. Víme o dealerech ATT, kteří tvrdě pomlouvají Teslovy destičky s odkazem na to, že "sice fungují, ale jenom dočasně", apod.

Věřte tomu, že proti takovým nařčením podnikáme příslušné kroky. Vyhýbáme se tvrzení, že Teslovy destičky vyzařují nějaké "tachyony". Není důvod zamotávat se do ideologie, která nemá žádné opodstatnění. Nic takového netvrdíme, dokonce ani to, že by destičky jakkoliv  nebo cokoliv "léčily". Když nám volají lidé a nadšeně vykládají o tom, jak jim destičky pomohly, vždy radíme, aby zkoumali dál destičky sami na sobě. My je nepotřebujeme "přemlouvat", že Teslovy destičky jsou něčím výjimečné. Vědí to sami od sebe, to mi věřte. Nepracujeme ani formou multi-level-marketingu, tudíž můžeme udržovat cenové relace na přijatelné úrovni. Přesto toho nezneužíváme a "neotravujeme" lidi klamavou reklamou. Není toho totiž ani zapotřebí. Lidé sami vědí, co jim pomáhá. Pomáhá i přesto, že Teslovy destičky nemají (TM) a nejsou "...ty jediné pravé, nejpravější z pravých..."

 
Kromě výše řečeného mám ještě jeden, velmi osobní důvod, proč nekupuji od ATT ani od Purple Plates, nýbrž od našeho evropského výrobce. Nemíním totiž svými nákupy financovat zabíjení nevinných dětí v Iráku, či kdekoliv jinde na světě. Zejména proto, že zboží tohoto typu by mělo být určeno výhradně k mírovým účelům a nikoliv proto, aby finanční prostředky formou daní skončily v bezedných kapsách Vojensko-průmyslového komplexu USA. Osobně právě toto považuji za nedůstojné nakládání s "tachyonovou" energií o to víc, že pan Wagner má tu moc, aby svou výrobu přestěhoval například do Česka a vyřešil tím několik problémů najednou. Přestal by dotovat zabíjení, umožnil by nákup svého zboží za přijatelné "středoevropské" ceny a také by podpořil ekonomiku postkomunistického státu a tím nastolil vyšší míru harmonie ve světě. Projevil by tak v praxi onen altruismus, který se mu - podle mého názoru zcela neprávem - připisuje.

2.) Otevřený dopis - naše reakce na článek v Meduňce "Tachyony: zázrak, či podvod?"

 

(E-mailová komunikace mezi námi a Ing, Manolevskou, šéfredaktorkou časopisu Meduňka, kterou uvádíme proto, že paní šéfredaktorka odmítla zveřejnit její plné znění v časopise Meduňka kvůli obsažené reklamě).

Vážená paní šéfredaktorko,

se zájmem jsem si přečetl deváté číslo časopisu Meduňka. Časopis je přímo nabit zajímavostmi z oblasti alternativní medicíny a dalších oborů. Výrazně mne zaujal zmíněný článek o Davidu Wagnerovi a jeho "tachyonech". Můj názor na jejich funkci a užitečnost zatím není vyhraněný, ovšem pokud jde o ceny těchto výrobků (o jejichž užitečnosti můžeme vést diskusi), jeví se mi jako přemrštěná.

V zásadě souhlasím s názorem, že kolem tachyonů bují vykonstruované ideologie pseudofyzikálního charakteru. Problém Davida Wagnera je zřejmá megalomanie a nutnost vyniknout za každou cenu něčím výjimečným. Nedokázal to jinak, zkusil to tedy formou okaté koketérie s fyzikální vědou. To všechno by mi však nevadilo, nebýt faktu, že David Wagner již nerozlišuje, co je reálné a co naopak nikoliv.

Jedním z Wagnerových zásadních ideologických tvrzení je, že tachyony prý "urychlují duchovní vývoj" tím, že vertikalizují čakry. I kdyby tachyonové materiály způsobovaly žádané fyziologické změny organismu (přičemž připouštím, že je to možné, že tak fungují) nemohu se ztotožnit s tímto vysloveně marketingovým tvrzením o jakémkoliv urychlení vývoje vědomí. Tento vývoj se řídí především způsobem, jak čelíme životním situacím a jak si vybíráme životní zkušenosti. Udivilo mne, že toto téma nebylo Vaším článkem ani naznačeno, přičemž já je považuji za daleko podstatnější podvod, nežli tvrzení o léčebném účinku tachyonů. (Více na našich stránkách http://sweb.cz/ekoland.klub/cinnost/faq_1.htm).

Pokud jde o tzv. "strukturované materiály", je zřejmé, že Wagner není sám, který něco podobného vyrábí, byť se prezentuje coby "jediný výrobce jediných a pravých tachyonů". Vyplývá to také ze zákonů, kterými se podobné objevy řídí. Z historického hlediska nové objevy přicházejí většinou jako nápad několika lidem najednou, nebo s mírným časovým rozestupem. Pokud tedy Wagner něco objevil, zřejmě je jedním z několika lidí, kteří dostali stejný nápad. Víme z historie, že jedním z prvních, kteří bádali v tomto oboru byl Nikola Tesla. Objev jeho zářivé energie je řádově o několik desítek let starší ovšem masovějšího využití se mu dostalo teprve asi před dvaceti lety. Teprve následně vymyslel pan Wagner svůj "tachyonizační přístroj" a své zboží odlišil od ostatních nápadů nic neříkajícím slůvkem, převzatým z "neofyzikálního dadaismu" fyzika Feinberga, který jej poprvé použil již v šedesátých letech.

Náš klub již asi tři roky pracuje s tzv. "Teslovými destičkami", vyráběnými podle původního Teslova patentu, se kterými máme vynikající zkušenosti. Zmiňuje se o nich rovněž vynikající a světově uznávaná astroložka Linda Goodmanová pod názvem "fialová destička". Rozdíl oproti Wagnerovi a jeho tachyonům je ten, že my nebalíme naše zboží do "ideologického pozlátka" a také netvrdíme, že destičky "pomáhají v duchovním vývoji". Dále, neprodáváme destičky za tak nehorázné peníze formou multi level marketingu jako Wagner a nežádáme naše zákazníky, aby absolvovali předražené semináře. Přesto máme dostatek zajímavých referencí jednak z osobní zkušenosti, jednak ze zkušenosti léčitelů a lidí, kteří je používají. Lidé si obvykle koupí nejdříve malé a levné destičky a pak na základě své zkušenosti si objednávají další zboží. Nikomu nic nenutíme, neprovádíme žádnou "ideologickou masáž", přesto je naše zboží čím dále více žádané.

Abych pravdu řekl, nás ani nezajímá "na jakém principu to funguje" protože destičky používáme stejně, jako kterýkoliv jiný předmět denní potřeby. Dítě školou povinné, nebo důchodce používající mobilní telefon se taky pokaždé, když telefonuje neptá, jak přístroj funguje. Můj děda, kdyby byl mezi živými, by podobně nechápal, jak je možné, že koukáním do svítící obrazovky monitoru počítače se mohu domlouvat například s Japoncem, nebo Patagoncem. Integrace moderních technologií je možná pouze po dosažení určitého stupně vývoje vědomí. To platí stejně pro strukturovaný zářící materiál, jako pro běžné vynálezy, jako kolo, vrtulník, turbínu, apod. Reakce páně vědátora Petráska v článku (kromě trefného odhadu marketingových praktik a fyzikálního dadaismu pana Wagnera) se podobá reakci neandertálce, který našel dřevěné kolo upadnuvší z vozu sousedního kmene kromaňonců a neví k čemu ho použít. Raději ho tedy raději rozbije pěstním klínem a opeče si na něm jídlo se zdůvodněním, že "je to ze dřeva a každý přece ví, že dřevo se používá na krmení ohně".

Dále mne poněkud udivilo, že časopis Vašeho formátu koketuje se známým internetovým skeptikem a vědeckým demagogem Martinem Petráskem. Mám za to, že tento pán by většinu článků v Meduňce ohodnotil asi nějak podobně, jako článek o tachyonu. Myslím si, že jeho názory vycházejí z názorů soudobé rigidní karteziánské akademické vědy, která si osobuje právo donekonečna určovat, co je "vědecké" a co naopak "pavědecké". Jeho argument o sugestivním působení pana Wagnera a jeho seminářů sice může být pravdivý, ovšem z jeho vlastního vědeckého stanoviska neobstojí. Případ pacientky paní Rejlkové to jenom potvrzuje. Sugesce přece jenom má své meze a tento případ se z nich zřetelně vymyká. Soudobá věda všechno, co nemá zájem zkoumat, šmahem ruky prohlásí za mystiku. Ovšem, že často pak s vaničkou vylije i novorozence.

Dávno jsem ztratil iluze o tom, že je tomu jinak a proto výsledky svých osobních výzkumů z příbuzných oborů (léčitelství, astrologie apod.), stejně tak jako zkušenosti z našich klubovních sekcí s klidem využíváme v našem klubu, aniž bychom je někomu nabízeli. Kdo má opravdový zájem, ten se k nim dostane i bez toho, aby byly prezentovány v prestižních vědeckých časopisech. Konec konců, podobnou metodu používá také mnoho nezávislých vědců a vědeckých týmů, akademickou veřejností považovaných vesměs za heretiky.

Podle mého názoru neobstojí ani Vaše tvrzení, že Vámi kontaktovaní léčitelé z Wagnerova tachyonového disku "necítili žádnou pozitivní energii". Vyzařování může být tak jemné, že léčitel, zvyklý na hrubší léčivé energie, je klidně "přehlédne", protože s nimi nemá zkušenost. Je známým esoterickým faktem, že čím vyšší frekvenci energie má, tím méně interaguje s hmotnou úrovní. Z toho vyplývá, že ty nejvyšší energie jsou nejméně cítit. Důkaz najdeme i ve hmotném světě. Infračervené záření cítíme jako teplo, zatímco smrtící gama záření člověk vůbec necítí. Vaše tvrzení tedy vůbec není relevantní a nedokazuje o účincích tachyonů nic, pouze mate neznalé.

Když to shrnu, neinformovaný čtenář po přečtení Vašeho článku o tachyonech opět nabude dojmu, že jej někdo "vodí za nos". Přesto, že materiál vypadá jako objektivní a pravdu hledající, prezentuje více-méně nekvalifikované černobílé názory dvou antagonistických táborů.

Nejvhodnější by bylo, paní šéfredaktorko, kdybyste mou reakci alespoň částečně zveřejnila v Meduňce. Doufám alespoň, že do budoucna si nastudujete hlouběji pozadí prezentovaných informací, abyste byla schopna lépe oddělit "zrno od plev". Obojí je ve Vašem článku o tachyonech neoddělitelně namícháno do prapodivného koktejlu. Považuji za důležité, aby česká veřejnost měla v tomto ohledu lepší informace, než má veřejnost americká. Věřím, že Meduňka tento úkol do budoucna zvládne se ctí a s přehledem.

S pozdravem a přáním mnoha spokojených předplatitelů

Administrátor klubu

- - - -

Reakce paní šéfredaktorky (zkráceně):

Vážený pane,

děkujeme za reakci na článek. Nejde o moji odvahu ji zveřejnit, ale je moc dlouhá. Protože reakcí je mnoho, každému  můžeme dát jen max. 20 řádků.

Pokud jde o vaši výtku, že jsme nezkritizovali tvrzení o působení tachyonů na duchovno: naši čtenáři nemusejí mít vše naservírováno, hlavně ne, co si mají myslet. Nejsou hloupí a to, že jsem hned na začátku svého malého příspěvku zveřejnila dryáčnickou reklamu na jízdu v kokonu za 15 061 Kč je, podle mého názoru, dostatečné. Ostatně, i vám to bylo po přečtení článku jasné. Tak prosím svou reakci zkraťte na těch 20 řádků, udělala bych to sama, ale mám obavu, abyste byste pak neměl pocit, že jsem nevybrala to nejdůležitější.

- - - - -

Naše reakce:

Vážená paní šéfredaktorko,

děkuji za Vaší odpověď.

Považuji za důležité právě uvádět na pravou míru otázku působení tachyonů na duchovno. Mé zkušenosti jsou zcela opačné a říkají mi, že lidé skočí na ledajakou hloupost (jejich problém). Mnozí právě proto, že za tachyony dobře zaplatí a očekávají, že to "bude fungovat a za chvíli se stanou osvícenými".

Zkrátka, pokud lidé nemají pohled na věc "z druhé strany", snadno podléhají iluzi. Nevím, jestli je to "hloupost" nebo ne, prostě je to nedostatek rozlišování, vyplývající z deficitu osobní zkušenosti. Z času na čas jsme k tomu náchylní všichni, a pokud někdo tvrdí, že snědl všechnu moudrost, tak tím více.

Na druhé straně, pokud na strukturovaných materiálech něco je (a já vím, že je), nemělo by to lidi vést k tomu, aby kvůli nešťastné marketingové politice samozvaného dobrodince a spasitele pana Wagnera "vylili vaničku i s dítětem".

S pozdravem

Administrátor Ekoland klubu


3.) Z e-mailu klientky B. F. o fungování destiček

Opravdu destičky fungují? Vždyť to je jenom pozinkovaný a nabarvený plech...

Poznámka: Tato klientka prozatím neměla možnost destičky ani vidět, ani držet v rukou.

Odpověď:

Budu reagovat všeobecně, abyste měla ještě více informací a abych Vám přiblížila princip, na jakém destičky fungují. Od toho si pak sama odvodíte způsob používání.

Destičky nejsou pozinkované, jsou pokryty barevným eloxem, což je krystalický, pevný oxid hliníku. Jejich působení spadá do oblasti fyziky, nikoliv mystiky. Na to se v návodu poukazuje především. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, má změněnou vnitřní krystalickou strukturu. Dá se to poznat pod rentgenem. Jak, je to uděláno, to je předmětem patentu. Používá se hliník, jelikož obsahuje podobné chemické složení jaké mají "kameny života" rubín a safír. Je to vlastně technická napodobenina jejich krystalické mřížky. Plech je hladký a tenký, tudíž destičky jsou oboustranné. Dokážou přijímat mnohonásobně více vitální energie, kterých je všude přemíra, než samotné přírodní drahokamy. Všichni žijeme v moři energie a destičky jsou antény. Zdraví lidé je nepotřebují, ale kdo z nás je zcela zdráv? Navíc naše prostředí je hodně znečištěno elektrosmogem, který nám narušuje naše vitální - nebo-li éterické tělo, které nám lidem slouží jako přirozená anténa.

Destičky pomáhají dobíjet éterické tělo přirozenou vitální energií, kterou všichni potřebujeme. Někteří z nás mají spoje ve vitálním těle tak "zablokované" (důsledek nemocí, úrazů, nesprávných postojů, atd...), že jsou až v různé míře odděleni od tohoto pole a tak trpí chronickým nedostatkem energie, depresí, atd...

Pokud je někde v těle nedostatek energie anebo se hromadí přebytek a městná v daném místě, může se z toho vyvinout i fyzická nemoc. Destičky uvádějí postupně éterické tělo do harmonie a tím upravují i spojení na normální energetický příjem. Jsou opravdovým dobrodiním pro lidstvo a vyrábějí se již okolo 30 let.

Po dobu, co jsem psala tento mail, tak jsem si destičku položila do klína. Nyní jsem již tak přeenergetizována (pocit jako kdybych byla opilá....) že ji musím odložit. Stačilo 15 minut a mám dost. Ovšem, když jsem před těžkým jednáním, na úřadech anebo mezi lidmi celý den třeba na festivalu, tak by to bylo jiné. To bych ji mohla mít celý den u sebe a žádné přeenergetizování by nehrozilo.

Ano, přívěsek se nosí na krku, zatímco destičku v kapse. Případně se dává pod polštář. Cokoli postavíte na destičky (jídlo - pití), tak se nabíjí a harmonizuje. Ovšem kapacita je dle velikosti destičky. Větší udělá tutéž práci rychleji, menší tvar pracuje na stejném úkolu déle.
Na nabíjení jídla a pití je nejideálnější kulatá deska o průměru 9 cm, na kterou hrnek jde dokonale postavit. Říkáme tomu tvaru "podložka pod hrnek".
Jinak doma používáme na nabíjení potravin tu největší desku 21 x 21 cm, kterou máme trvale umístěnou na kuchyňské lince. Všechno pití a ovoce, které doneseme domů, stavíme na ni.

Pro babičku, pokud má bolesti, tak určitě by byla vhodná jakákoli destička. Samozřejmě nejvhodnější by byl co největší tvar. Ale i velikost kreditní karty 85 x 55 mm již stačí a staří lidé si ji moc pochvalují. Také je na skladě destička zesílená malým rubínkem či safírkem v rohu. Pak její účinek ještě se tím kamínkem o hodně zesiluje. Léčitelé zjistili, že takto upravená malá destička s kamínkem pak působí jako velká deska 21 x 21.


4.) 3. 7. 2009 Z e-mailu klientky L., dotazy na fungování a srovnání s jinými výrobky

 

a) Dodáváte ještě Teslovy destičky, jaké jsou dodací lhůty, lze provést objednávku na tomto mailu a platí ceník uvedený na Vašem webu?

Ano, dodáváme. Co máme skladem, dodáme do týdne, pokud to zrovna skladem není, tak dodací lhůta je tak 4-6 týdnů. Nyní jsme těsně před objednávkou od našeho dodavatele, takže sklad máme docela vybraný. Ale záleží, co byste potřebovala. Nejlepší je poslat objednávku a sdělíme Vám, co skladem je a co není.

 

b) Doporučujete některou z destiček pro umístění do čela postele pro "noční působení"? Jaký výrobek doporučujete pro "denní nošení"?

Do čela postele postačí destička Tu01 fialová 90mm průměr, pokud se jedná o akutně nemocného, pak raději Tp02 destička 210 x 210 mm. Ovšem toto je velmi silný zářič a u některých lidí během prvních několika nocí může vyvolat až fyzické pocity, jako bušení srdce, nemožnost spánku apod. Sám jsem s touto destičkou v posteli nebyl schopen spát a ve dvě v noci jsem byl čilý jako ve dne. Po několika nocích tento pocit zmizí a spíte jak v oleji.

Denní nošení... záleží k jakému účelu a pro koho. Pro ochranu od cizích energií a harmonizaci je velmi vhodná destička Cp 85 x 55 mm černá, jinak pro běžné doplňování úbytku energie postačí kolečko Tcdg fialové průměr 36 mm zavěsit na krk do úrovně 5., 4., nebo 3. Čakry, standardně 4. Čakry pro většinu lidí. V případě akutních problémů pak raději Tp01 85 x 55 mm fialová destička, nebo destička příslušné barvy stejného rozměru, dle potřeby a specifického působení, dát do kapsy kalhot nebo košile. Dobře se osvědčila červená destička pro lidi, kteří obtížně vnímají realitu, apod.
Obecně platí, že fialová destička je pro univerzální použití nebo na korunní čakru, barevné pak selektivní na příslušnou čakru, černá pro ochranu v energeticky nevhodných místech, např. supermarkety, tramvaje, pohřby apod..., ale také pro stažení energetických bloků a proti akutním bolestem, hlavy, menstruačním apod.

 

c) Mohli byste mi objasnit, proč u tachyonových ultra disků dodavatel vylučuje možnost "předávkování" a Vy na to upozorňujete? Předpokládám, že se jedná o obdobnou technologii a tedy i působení.

Ano, jedná se o podobnou technologii, ale přenášená energie je u tzv. tachyonových disků a u Teslových destiček mírně v jiném pásmu. (Vycházíme z toho, že informace kolem tzv. "nefrekvenční podstaty" této energie je spíše ideologie, než pravda. Z fyzikálního hlediska tyto teorie neobstojí.) Působení je podobné, dle naší subjektivní zkušenosti u tachyonů je velmi jemné a účinek velmi pozvolný a málo znatelný. U teslových destiček je působení docela razantní, snadno rozpoznatelné i laikem a člověkem který není příliš citlivý.
Rozdíl by mohl znamenat, že Teslovy destičky budou mírně preferenční u akutních případů, zatímco tachyonové desky spíše u chroničtějších záležitostí. Ale je to čistě jenom náš subjektivní názor, je třeba posuzovat případ od případu. Známe mnoho chronických případů, které doznaly zdárného konce i s Teslovými destičkami.


Je třeba také poznamenat, že jak Teslovy destičky, tak tachyonové materiály nebudou fungovat, dokud není odstraněna příčina problému. Dojde sice k částečné úlevě a dokonce se člověku může stát, že dostane příležitost k odblokaci problému, ale to nestačí. Je nutno korigovat závadné modely chování a emoční a mentální vzorce, které onemocnění způsobují. A toto je spíše otázkou vývoje, než terapie.

Takzvané předávkování se zdá být výsledkem určité "setrvačnosti" některých organismů. U dětí zpravidla předávkování nevzniká, jejich organismus energii vede bez problémů a nehromadí se v něm. Zatímco u dospělých tomu může být jinak. Bylo pozorováno, že v některých případech a zejména zpočátku používání destiček se energie může hromadit v organismu z čehož pak vznikají zvláštní stavy. Ovšemže pokud tohleto nastane, řešení je jednoduché: odstranit destičku z blízkosti osoby a pocit nahromaděné energie zmizí.
Několikerým použitím destiček si na energii organismus zvykne a přestane ji hromadit. Důvodem by mohlo být postupné zprůchodnění energetických drah. Tachyonové disky působí o něco jemněji, tento efekt zřejmě nevzniká, nebo ne v takové míře. Energetické dráhy se stíhají zprůchodňovat průběžně. Proces harmonizace ale obvykle trvá delší dobu.


 

04.07.2009

Nahoru