Ekoland klub

Přehled klubovní činnosti

Domů
Kdo jsme
Naše činnost
Mezinárodní Sdílení
Přednášková a vzdělávací činnost
Ediční a překladatelská činnost
Reflexe z transmisních skupin
Zářivá energie a její využití
Z dopisů našich čtenářů
 
 
 

Knihy Roberta A. Monroe

 

Ediční a překladatelská činnost:

 

Výňatky z knih

Maitréjovo poslání a mise díl II.

A. A. Baileyová - O sexu

 

Naše překlady a edice

Astrologie pro věk Vodnáře

Mimořádná doba - neobyčejné bytosti

Opětovný příchod Krista a Mistrů moudrosti

Transmise - meditace pro Nový věk

Učení odvěké moudrosti 

Knihy Roberta Monroe

Tvůrci křídel

Úvod do Astrologie Vodnářského věku

Další připravované knihy

Sponzorství

 

Daleké cesty

Dosavadní naše práce přinesla první ovoce. V létě 2003 vyšla v nakladatelství Lott, s. r. o., Praha, kniha Roberta Monroe s názvem "Daleké cesty". 

Kniha obsahuje desítky svědectví lidí, jež autor uvedl do stavu, kdy je vědomí odděleno od hmotného těla. Tak je podáván ucelený obraz reality z pohledu mimo tuto fyzickou úroveň bytí. Zde najdete odpovědi na většinu nejdůležitějších existenciálních otázek - Kdo jsme? Proč jsme tady? Kam míříme? Existují jiné životy a život po smrti? Kdo a za jakým účelem nás stvořil? Kniha odpovídá na otázky lidí hluboce věřících i ateistů. Její cena je mimo jiného i v tom, že postrádá ideologický podtext, který je tak běžný u autorů podobného žánru.


Návrat k Pramenům

Pokud předešlé dílo zmapovalo oblasti obklopující Zemi, tato kniha unikátním způsobem popisuje cestu "do nitra". Jedná se o dobrodružství na cestě objevování duše a Ducha, které tvoří autentické, nicméně dosud nezmapované složky člověka, které stojí v zákulisí našich životů. 

Kniha se dotýká oblastí, které se nacházejí "za čárou", za hranicí, kterou Monroe nazývá lidskou časoprostorovou iluzí. Může posloužit jako mapa "dálnice" mezi různými světy, jenž má člověk před sebou poté, co opustí zdejší existenci. Na této cestě jsou svérázné dopravní značky a nebezpečí. Je to vyprávění o tom, jak Robert Monroe objevil tuto cestu a prošel jí již za života, což mu umožnilo uvědomit si příčiny a cíle této výpravy. Autor nám předkládá informace o základním smyslu a poslání lidského života a také o tom, co nás čeká po něm.

Kniha vyšla v nakladatelství Lott, s. r. o., na podzim roku 2003.


04.06.2007