Přehled klubovní činnosti

Domů
Kdo jsme
Naše činnost
Mezinárodní Sdílení
Přednášková a vzdělávací činnost
Ediční a překladatelská činnost
Reflexe z transmisních skupin
Zářivá energie a její využití
Z dopisů našich čtenářů
Souznění
 
 

O vědci a géniovi

 Zářivá energie

 

Zářivá energie a její využití v praxi

 Co je zářivá energie

Teslovy energetizující destičky

O vědci a géniovi

Objevy a vynálezy Nikola Tesly

Vyzařování jednotlivých barev

Přehled Teslových destiček

Naše strategie prodeje Teslových destiček

Zkušenosti s Teslovými destičkami

Naše zkušenosti s harmonizací

Reference od zákazníků

 

Často kladené otázky - z e-mailů a dopisů uživatelů Teslových destiček

 

Nikola Tesla - génius a vynálezce, dárce čisté energie lidstvu

Jedním z lidí, který "znovuobjevil" způsob, jak zachytávat a využít tzv. zářivou energii byl vynálezce chorvatského původu Nikola Tesla. V USA si nechal patentovat způsob, jakým lze hmotu upravit tak, aby byla schopna zachytávat energii nefyzikálních polí a převádět ji do našeho časoprostoru. Lidský energetický systém je podobného charakteru, jako je zmíněné pole, tudíž při působení této "energie nulového bodu" dochází k jeho ovlivňování.

Nikola Tesla: Objevitel s pohledem do budoucna (z knihy "Tesla World")

Už jako dítě udělal pozdější fyzik Nikola Tesla zvláštní objevy. Jako mladý muž začal s objevem dnes všeobecně zažitého systému střídavého elektrického proudu, který byl prezentován ve velkém stylu v roce 1893 k osvětlení a elektrizaci světové výstavy v Chicagu, v USA. Na přelomu století byl Tesla všemi deníky světa oslavován jako "objevitel všech dob".

Nikola Tesla se narodil 10. července 1856 v malinké vesničce Smiljan (dnešní Chorvatsko) jako syn ortodoxního kněze. Navštěvoval vysoké školy v Grazi a ve Vídni, své univerzitní vzdělání dokončil v Paříži. Srbsko-americký fyzik byl zaměstnán od roku 1884 jako spolupracovník u Thomase Edisona. Později pracoval ve vlastní laboratoři v New Yorku, kde 7. ledna 1943 zemřel. Jeho popel je, vedle mnoha dokumentů s informacemi o jeho práci, uložen v Teslově muzeu v Bělehradě.

Volná energie - revoluce 21. století ( z knihy Jeane Manning)

Nikola Tesla - otec volné energie

Ještě předtím, než projde několik generací, budou naše stroje poháněny silou, která je k dispozici na kterémkoliv místě ve vesmíru.... Nikola Tesla

Nexus Magazine

Dr. Nikola Tesla byl jedním z nejslavnějších lidí na naši planetě. Dnes zmizel z našich odborných naučných a vzdělávacích publikací. Co takového objevil, že upadl do nemilosti?

Na přelomu 19. století nebyl nikdo ze smetánky New Yorské společnosti tak oslavován jako vynálezce Nikola Tesla. Tesla, byl Srb, který se přistěhoval do Spojených států, mnohdy přijímal návštěvy ve své laboratoři v New Yorku, kde jeho přátelé jako Samuel Clemens (lépe známý pod jménem Mark Twain) pózovali pro fotografie, které byly snímány za použití fotografických blesků z plynových výbojek.
Zírali s otevřenými ústy, když středem laboratoře prolétaly blesky z vysokofrekvenčního transformátoru. Jindy stál jejich hostitel uprostřed záplavy vysokofrekvenčních blesků, přičemž se skleněná trubice v jeho rukou rozsvítila, aniž by byla připojena jakýmkoli drátem. Teslova kreativita a jeho intelekt byly středem zájmu všech hvězd tehdejšího kulturního světa.

Tesla byl člověk rozporuplný, chladný a distancovaný, ale také šarmantní. I když byl samotář, uměl se "prodat". Jeho elegantní vzhled a aristokratické vystupování nezůstaly bez povšimnutí. Charakterizovala ho jeho typická přitažlivost - kombinace dobrého vzhledu a tajuplné aury. Svět mu jakoby ležel u nohou.

Když Nikola Tesla ve věku 86 let zemřel, byly jeho objevy a vynálezy z velké části zapomenuty a zdiskreditovány. Jeho plán - zabezpečit bezplatnou energii pro celý svět - byl uložen ad acta. Mnozí z pozdějších inovátorů energie, obdivovatelů Tesly, se potkalo s překážkami podobného typu jako on - nedostatek financí, opozice, které v konečném důsledku přispěly také k jeho pádu.


04.06.2007

Nahoru