Ekoland klub

Přehled klubovní činnosti

Domů
Kdo jsme
Naše činnost
Mezinárodní Sdílení
Přednášková a vzdělávací činnost
Ediční a překladatelská činnost
Reflexe z transmisních skupin
Zářivá energie a její využití
Z dopisů našich čtenářů
Souznění
 
 

Reference našich zákazníků

 Zářivá energie

 

Zářivá energie a její využití v praxi

 Co je zářivá energie

Teslovy energetizující destičky

O vědci a géniovi

Objevy a vynálezy Nikola Tesly

Vyzařování jednotlivých barev

Přehled Teslových destiček

Naše strategie prodeje Teslových destiček

Zkušenosti s Teslovými destičkami

Naše zkušenosti s harmonizací

Reference od zákazníků

 

Často kladené otázky - z e-mailů a dopisů uživatelů Teslových destiček

 

Do sídla klubu jsme dostali tento krásný dopis:

Milá paní K.,

...můj nejnovější poznatek je, že ženy  vliv destičky vnímají lépe, než muži a také to, že ti, co v ni věří, mají obrovské výsledky.

Mé staré, nemocné fence již několikrát destička pomohla a mně pomáhá 24 hodin denně. Jsem okouzlena, co všechno se s ní dá dělat!

Rozšiřuji řady těch, co bez ní nemohou být a doufám, že nežli za domácí kino, či nový mobil vydají peníze za tuto dobrou a užitečnou věc. Velká deska je "putovní". Neustále je někdo potřebný a zvídavý, takže ji mám doma poskrovnu. Ještě jednou děkuji za nás všechny. Jistě se zase ozvu. Mějte se krásně...

N. K.


Dobrý den,

píši slíbené poznatky. První úspěch jsem zaznamenala po zakoupení, tj. už pár let, když mě bolely achilovky. Po cca 10 dnech spaní nad destičkou filalovou (chodidla) jsem zaznamenala úplný ústup bolestí. Nedávno mě začaly nesnesitelně při chůzi píchat paty, tak jsem šla za naším lékařem, udělal sono a řekl mi, že mám začínající výrůstky, a že je to věkem a mám si koupit vložky do bot. Mimochodem má kolegyně v práci má tytéž problémy několik let a nenechá si poradit a naříká stále na bolesti. Já opět použila desku a za cca 14 dní bylo až do dneš. dne po bolestech. Také máme i se synem více energie, i když ten má problémy s psychikou stále, viditelně se zlepšil, ožil na vzhledu a to potvrdila i má přízeň, kam jezdíme asi 1x měs., že je syn na pohled jiný člověk.

Když vím, že mám moc práce a vypětí v zaměstnání, vezmu si s sebou desku a dám si ji pod stůl v tašce vedle noh a jedu jak rychlík. Teď mi můj syn napovídá, že si přikládá na žaludek, který ho bolíval, a je už po bolestech. Můj otec - nález před 3 měs. ten nejhorší na prostatě. Tak jsem jim desku koupila, celý den vedle ní posedával a hodnoty po kontrole u lékaře asi za měsíc , byly z 90 na 18. Lékař prý ho velmi pochválil, že ho mile překvapil.

Mám též pocit, že naše 12-letá fenka která vedle něj v křesle často leží, má ústup povlaku v očích (zákal), ale to nemůže nám bohužel říci. Maminku teď nedávno bolel tenis. loket, já opět připomněla desku a spaní nad ní s loktem, a druhý den mi volala, že kupovidu už loket nebolí. Ale lidé leště stále pořád věří na náhody, to myšlení u okolí je stále pochybovačné, i když uznávají, že je ta deska výborná. A v neposl. řadě, i já zapomínám často na její plné využití, měli přijít naši mladí na oběd tak jsem položila rýži před vařením na desku a mohu potvrdit, že byla chutnější než obvykle. Velmi křehká a prostě chutná. A toto říkám opravdu uprímně. Potvrzuje to to, že dcera si stěžuje na únavu a mimořádné starosti a vypětí v práci, hubne, a má reakce byla - koupím i Tobě ihned fialovou destičku. A necháme se ) opět překvapit, co se bude dít dál. Budu informovat. Chvála a dík Nikolu Teslovi i Vám za Vaši práci.

Moc zdraví D. K. s celou rodinou.

25.09.2008