Přehled klubovní činnosti

Domů
Kdo jsme
Naše činnost
Mezinárodní Sdílení
Přednášková a vzdělávací činnost
Ediční a překladatelská činnost
Reflexe z transmisních skupin
Zářivá energie a její využití
Z dopisů našich čtenářů
Souznění
 
 

Teslovy energetizující destičky

 Zářivá energie

 

Zářivá energie a její využití v praxi

 Co je zářivá energie

Teslovy energetizující destičky

O vědci a géniovi

Objevy a vynálezy Nikola Tesly

Vyzařování jednotlivých barev

Přehled Teslových destiček

Naše strategie prodeje Teslových destiček

Zkušenosti s Teslovými destičkami

Naše zkušenosti s harmonizací

Reference od zákazníků

 

Často kladené otázky - z e-mailů a dopisů uživatelů Teslových destiček

 

Technická zařízení pro zachytávání a vyzařování zářivé energie

Ve světě existuje několik firem, které se zabývají výrobou užitných předmětů a pomůcek, které využívají zářivou energii. Tato je stejně potřebná, jako vzduch, slunce a voda. Je jednou z energií, která udržuje harmonii, protože je to energie inteligentního charakteru. 

Fyzikální výzkum potvrzuje, že jsme součástí oceánu energie, která je všude kolem. Jediným problémem je, že ačkoliv jsme jeho součástí, naše oddělenost od Jednoty bytí způsobuje, že jej nejsme schopni využít v plném rozsahu jeho působení. Anténa pro zachytávání zářivé energie slouží proto jako pomocný nástroj harmonizace a ladění, pomocí kterého dokážeme využít blahodárných účinků pole. Je jakoby rezonátorem, který přenáší tuto energii do využitelného rozsahu lidského vnímání a reakcí.

Anténu tvoří obvykle krystalická struktura podobná drahokamům, která je upravena vhodným způsobem tak, aby zachytávala zářivou energii a produkovala energetické pole. Jednou upravená hmota bude tuto energii zachytávat neustále, dokud se nezničí. Tento proces nikdy neustane a přenášená energie neslábne, je pořád stejná.

Proces, sloužící na výrobu materiálu pro zachytávání této energie je patentován velkým vynálezcem Nikolou Teslou. Jeho objev je tudíž k dispozici lidstvu pro další využití.

Originální Teslovy destičky - optimální a kvalitní řešení Vašich potřeb

Ekoland klub Vám nabízí výrobky, které byly a jsou neustále ověřovány stovkami spokojených zákazníků. V praxi se jedná o tvarované destičky z hliníkového plechu různé tloušťky, které jsou povrchově upravené v barvách čaker. Absorpční destičky proti elektrosmogu jsou naopak pokryty barvou černou, nebo kombinací černé a barevného obrázku nebo symbolu.

Povrchovou vrstvu tvoří speciálně vytvořená vrstva za pomoci tzv. anodizace. Destičky kolem sebe vytvářejí energetické pole harmonizujícího charakteru.


01.11.2009

Nahoru