Přehled klubovní činnosti

Domů
Kdo jsme
Naše činnost
Mezinárodní Sdílení
Přednášková a vzdělávací činnost
Ediční a překladatelská činnost
Reflexe z transmisních skupin
Zářivá energie a její využití
Z dopisů našich čtenářů
Souznění
 
 

Zářivá energie a její využití v praxi


Zářivá energie


 

Zářivá energie a její využití v praxi

 Co je zářivá energie

Teslovy energetizující destičky

O vědci a géniovi

Objevy a vynálezy Nikola Tesly

Vyzařování jednotlivých barev

Přehled Teslových destiček

Naše strategie prodeje Teslových destiček

Zkušenosti s Teslovými destičkami

Naše zkušenosti s harmonizací

Reference od zákazníků

 

Často kladené otázky - z e-mailů a dopisů uživatelů Teslových destiček

 

Naplňuje vesmírný prostor. Zářivá energie má na lidský organismus velmi blahodárný vliv. Obsahuje totiž prainformace, které potřebuje každá živá bytost ke své existenci. Kromě toho má "čistící" účinek na škodlivé elektrické a elektromagnetická pole z okolí (elektrosmog).

Představujeme Vám sérii energetizujících destiček, pojmenovaných po objeviteli způsobu zachytávání, Nikolu Teslovi. Vyrábějí se v osmi barevných odstínech, každá se specifickým účinkem v oblasti psycho-somatické harmonizace a stimulace lidského organismu. Nejsilnějších příznivých účinků se obecně docílí použitím destičky fialové barvy, přičemž ostatní barvy jsou vhodné pro selektivní účely a specifické použití.

Poznámka:

Teorie kolem existence a vědeckého zdůvodnění zářivé energie je záležitostí teoretické fyziky. Ekoland klub nepředkládá na toto téma žádné hypotézy, kromě pracovní představy o její existenci a subjektivních vlivech.

Klub jednoduše konstatuje fakt, že existuje taková forma energie, která je prokazatelná subjektivním způsobem ve svých účincích a má harmonizační charakter na lidský organismus. Vzhledem k existenci Teslových destiček předpokládáme, že je možno současnou technologií vyrobit strukturovaný materiál, který dokáže na lidský organismus působit velmi výrazným vlivem směrem k jeho urychlenému uvedení do stavu harmonie.

Další informace o této energii a jejích vlastnostech si čtenář může najít sám na českém i světovém internetu.


04.06.2007

Nahoru