Přehled klubovní činnosti

Domů
Kdo jsme
Naše činnost
Mezinárodní Sdílení
Přednášková a vzdělávací činnost
Ediční a překladatelská činnost
Reflexe z transmisních skupin
Zářivá energie a její využití
Z dopisů našich čtenářů
Souznění
 
 

Zkušenosti s Teslovými destičkami

 Zářivá energie

 

Zářivá energie a její využití v praxi

 Co je zářivá energie

Teslovy energetizující destičky

O vědci a géniovi

Objevy a vynálezy Nikola Tesly

Vyzařování jednotlivých barev

Přehled Teslových destiček

Naše strategie prodeje Teslových destiček

Zkušenosti s Teslovými destičkami

Naše zkušenosti s harmonizací

Reference od zákazníků

 

Často kladené otázky - z e-mailů a dopisů uživatelů Teslových destiček

 

Indikace pro použití fialové destičky s všeobecně harmonizujícími účinky

Dle předchozích zkušeností

  • stačí, když destičku nosíte kupř. v kabelce. Přímý tělesný kontakt není zapotřebí.
  • v noci můžete destičku umístit pod polštář

Akupunktura - velmi dobrých výsledků bylo dosaženo přikládáním destičky na akupunkturní body nebo na postižená místa, zejména klouby. Energetizující účinek a snížení bolesti byly zaznamenány mimořádně rychle, přičemž způsob aplikace byl velice šetrný a nebolestivý

Alkoholizmus - se povedlo vyléčit nepřetržitým nošením fialové destičky na těle

Alergie na ovoce - ovoce se položilo přes noc na destičku. Už po dvou dnech se alergie zmírnila a po týdnu bylo možné ovoce bez váhání konzumovat.

Alergie na kovy (kupř. nikl u náramkových hodinek, na bižuterii apod.) - kovové části se na určitou dobu (v závislosti od velikosti předmětu) uložily na destičky. Alergie na kov se ztlumila, případně úplně zmizela.

Artridida (zápal kloubů) - v případech onemocnění na prstech rukou byla zaznamenána znační úleva.

Astma - dýchání při záchvatech se zlepšilo.

Bolesti hlavy - destičku přikládat střídavě na čelo a na oblast spánků. Po cca jedné hodině bolesti přestaly.

Bolesti ledvin - postižena osoba nosila destičku na sobě den a noc, připevněnou kolem oblasti ledvin. Destička se ohřála až rozpálila. Po téhle “léčbě” byly bolesti poprvé snesitelné.

Bolesti ucha - destička se přes noc přiložila k uchu. Po jednom dni bolesti zmizely.

Bolesti žaludku - destičku nosili na bolestivém místě. Po krátkém čase bolesti zmizely.

Deprese - tyhle stavy se značně zlepšily (včetně fobií, strachu ze zubaře apod.).

Detoxikace textilií - destička se položila na cca 15 vteřin na prádlo, které obsahovalo škodliviny. Při následném testování textilií na výskyt škodlivin byly výsledky testů negativní.

Ekzémy - destička se přikládala na postiženou ruku na několik hodin. Zápal se “stáhl”, z postiženého místa bylo “vytáhnuto” množství tekutiny. Přes noc se fialová destička uložila pod polštář. Po šesti dnech byla ruka, vyjma mírného zčervenání, zcela zhojena.

Elektrosmog - zátěž z eletromagnetického vyzařování (kupř. od TV, počítačů, mikrovlnné trouby, vedení vysokého napětí) se do veliké míry neutralizovalo. Proti elektrosmogu se kromě toho vyrábí speciální černá destička schopna vysoké absorpce negativního záření.

Energetizace - noste destičku při těle cca 1-2 hodiny denně nebo celý den. V některých případech se stalo, že bylo nutno destičku odložit už po cca 2 hodinách, protože člověk cítil vyčerpání.

Ischias - bolest se zmírnila poté, co pacient přes noc spal na destičce a přes den ji nosil u těla, kromě toho dále užíval předepsané léky.

Migréna - paní trpěla migrénou 25 let. Přikládala si destičku (cca 20 - 30 cm od těla) a tím se jí povedlo migrénu úplně eliminovat.

Namáhané svaly - jedna starší paní si při pracích na zahrádce “natáhla” sval a pohybovala se jen velice těžko. Destička byla přiložena na 1 hodinu k páteři, co nejblíže k postiženému místu a následně nošena na krku. Po dvou dnech bolest zmizela.

Neurodermitida - svědění zmizelo po použití fialové destičky. Následní použití masti ukončilo proces hojení.

Nespavost - destička se přes noc dala pod polštář. Výsledkem byl dlouhý a hluboký spánek.

Nevolnost - destička se přikládala na břicho - oblast solárního plexu, po 15-ti vteřinách nevolnost zmizela.

Odvykání od kouření - cigarety se položili na tři minuty na fialovou destičku . Cigarety pak “nechutnaly”.

Pokožka rukou - namáhaná pokožka rukou s prasklinama na prstech, která byla několik let bezúspěšně léčená kortizónem. Po přiložení destičky okamžitě došlo k zlepšení.

Popáleniny - destička se přiložila na popáleninu (nižšího stupně). Bolesti okamžitě zmizeli, puchýře se ani neobjevily.

Poranění staršího data - po cca 15-minutovém přikládání destičky se opuchlé místo stáhlo, bolesti zmizely a koleno bylo opět pohyblivé.

Poštípání hmyzem - noha opuchlá od komářích štípanců byla léčená destičkou cca 1 hodinu. Otoky a bolest zmizely.

Prospěch ve škole - jedna 15-letá dívka měla problémy s koncentrací a nosila ze školy špatné známky. Destičku položila přes noc před zkouškama pod polštář, přes den jí nosila v kapse na kalhotách. Školní testy dopadly na jedničku.

Růst vegetace - destičku přiložili ke zkušební pokojové rostlině (v květináči). Po 3 1/2 měsících byla tato rostlina dvakrát tak vzrostlá jako kontrolní rostlina. Orchidea, která už osm let nekvetla, opětovně začala kvést.

Řezné rány - případě řezné rány je nutno přiložit destičku na postižené místo na dobu 20 minut na každý milimetr hloubky řezné rány. Urychluje hojení.

Stárnutí - v případě příznaků stárnutí je vhodné na patřičném místě na hlavě (zadní část hlavy nad krční páteří) energetizovat přímo epifýzu. Je centrálním řídícím orgánem pro oblast tělesnou, duševní a duchovní. Osoby trpící stařeckou depresí a Alzheimerovou nemocí potvrdily značnou harmonizaci impulsů. Tihle lidé lépe spali, nebyli agresivní a mluvili souvisleji.

Veterinární ošetření - starý 15-letý vlčák dostával denně pít vodu, která byla “nabita” energii z fialové destičky, jednou mu destičku na 15 vteřin pověsili kolem krku. Po jednom týdnu byl pes vitální a životaschopný, srst a oči se mu leskly a zjevně nepociťoval žádné bolesti.

Vykloubené končetiny - na zklidnění silných bolestí se destička obvázala kolem ramene. Po krátkém čase bolesti zmizeli a rameno bylo úplně funkční.

Zácpa - chronická zácpa se vyléčila v průběhu tří dnů.

Zuby - proti bolesti zubů se k bolestivému místu po dobu tří nocí přikládala destička vždy na celou noc. Bolesti zmizely.

V jiných případech bolesti zubů zmizely po hodině, dokonce po několika minutách.


04.06.2007

Nahoru