Ekoland klub

Mezinárodní sdílení

Domů
Kdo jsme
Naše činnost
Mezinárodní Sdílení
Hlavní témata
Aktuality, komentáře a archiv
Zázraky a neobvyklé fenomény
Transmisní meditace

Aktuality a zajímavosti

 

Aktuality a komentáře

Domů

Archiv

Aktuality

FAQ - Často kladené otázky

Z Vašich dopisů

 

Poselství naděje - článek pro MEDIUM

Japonské turné 2006 pana Benjamina Creme

Setkání Učitele světa Maitréji Krista s českými studenty

Mistr prostřednictvím Benjamina Creme

Zázrak přede dveřmi

Počátek nových časů

 

 

Jan Pavel II. - poslední papež věku Ryb?

New York Times k tématům podávaným panem Benjaminem Creme

 

 

Setkání Učitele světa Maitréji Krista s českými studenty

Slečna Nikol z České Skalice, 17-letá studentka gymnázia, se s námi rozdělila o nesmírně zajímavou příhodu, která se  stala 28. 3. 2006, během vyučování, přímo v její třídě.

Abychom byli v obraze, její maminka, paní J., vede transmisní skupinu v místě bydliště a Nikol se transmisí také zúčastňuje. Je tedy dobře informovaná, pokud jde "o opětovný příchod Mistrů a Maitréji Krista" do naší reality. Podle vyprávění studentky, slečny Nikol:

Bylo kolem poledne a právě probíhala hodina angličtiny. V tom se ozvalo zaklepání na dveře a do třídy vstoupil vysoký muž. Měl určitě kolem 2 m. Kvůli své výšce se nemohl "vejít do dveří", což vyvolalo všeobecnou pozornost. Muž budil dojem úžasné čistoty, byl velmi vysoký a měl nádherné, zářivé, modré oči. Jeho pleť byla snědší, jako kdyby byl hodně opálený. Vypadal na přibližně 40-50 let. Již od dveří začal mluvit anglicky. Představil se, řekl, že se jmenuje Johnny a je z Kalifornie. Nikol z ničeho nic napadla myšlenka, že je to krásný člověk.

Muž zatím nic více neřekl a posadil se do zadní lavice. Všichni studenti včetně učitelky zůstali ohromeni, nikoho totiž do hodiny nečekali. Bylo to sice překvapující, ale již někdy i předtím si učitelka do hodiny angličtiny zvala hosty, rodilé mluvčí. V tomto případě nikdo nevěděl, o koho jde. Pán nebyl ohlášen.


Seděl tiše a nerušil průběh hodiny. Studenti dokončili zadanou práci a postupně četli nahlas z anglického časopisu. Nakonec učitelka požádala neznámého muže, aby přečetl poslední článek. Muž přišel dopředu a začal číst.

Jakmile začala plynout slova, Nikol vyhrkly do očí slzy. Cítila k němu lásku, jako k "tátovi". Všichni ztuhli, dokonce i jindy zlobiví studenti byli najednou jiní. Nikol byla nesmírně pohnutá a dojatá. Nemohla to ovládnout. Cítila, že z toho člověka proudí nesmírná láska a nechápala, odkud se to bere. Poté studenti začala klást neznámému otázky a on jim odpovídal. Dozvěděli se, že dříve pracoval na stavbě, pak že byl učitel a nyní že dělá masáže.

Vtom zazvonilo a studenti začali opouštět třídu, jelikož další hodinu měli jinde. Když kolem procházela Nikol, tak jí neznámý muž setřel slzy z tváře a řekl jí "Good bye" (Bůh s tebou).

Nikol ani nemůže vypovědět, jaký to byl pocit a jaká tam byla energie. Je velmi racionální dívka a nemá sklony k hysterii. Nikdy nic podobného nezažila ani necítila. Nebyla schopna se již pak dále soustředit na výuku. Po návratu domů se svěřila mamce a během vyprávění jim oběma začínalo svítat. Přicházely na to, že ten neznámý muž mohl být třeba i Maitréja. 


Napsali jsme do centra Share International v Londýně o záhadném setkání. Mistr pana Benjamina Creme se obvykle vyjadřuje k podobným setkáním a v případě jejich pravdivosti je potvrzuje. Naštěstí byl pan Benjamin "po ruce" a mohl se okamžitě vyjádřit a v zápětí jsme dostali odpověď, kterou uvádíme v plném znění:


-----Original Message-----
From: Share London Editorial [mailto:si.londoneditorial@dsl.pipex.com]
Sent: Friday, March 31, 2006 12:59 PM
To: ekoland.klub zavinac seznam.cz
Subject: Letter

Dear ones,
We have shown your letter to Benjamin Creme, and his Master has confirmed that the man who came to the classroom was in fact Maitreya.
Would it be possible to send more information about what he spoke about - it would be really useful.
We would like to wait until we have further information before putting the letter on 'Astron'. We can then send it to Todd.
It is a great story - we look forward to hearing from you.
With best wishes
G. F.
(London SI office)

 

V překladu:

Milí,

Váš dopis jsme ukázali Benjaminu Creme a jeho Mistr potvrdil, že muž, který přišel do třídy, byl doopravdy Maitréja.

Kdybyste mohli zaslat podrobnější informace, bylo by to užitečné. Počkali bychom, než je budeme mít a pak je zašleme pro zveřejnění do konference "Astron" Toddovi ke zveřejnění.

Je to úžasný příběh - čekáme od vás další podrobnosti.

S pozdravem

G. F.,

Londýnská kancelář Share International


Pokusíme se přinést Vám další podrobnosti z tohoto úžasného setkání. Bylo zaranžováno tak promyšleně, že je to téměř neuvěřitelné. Ve vztahu k Ekoland klubu a našim členům a příznivcům splnilo několik důležitých úkolů.

Za prvé - jako naše osobní potvrzení správnosti úsilí, vynakládaného na informování české veřejnosti o Jeho přítomnosti a příchodu v čele skupiny Mistrů moudrosti.

Za druhé - jako důkaz a potvrzení Učitelova slibu, že nás povede do Nového věku, že o nás ví a že potřebuje naši práci.

Za třetí - jako vyznamenání a ujištění našich přátel, oddaných služebnic světa, paní J. a její dcery, že Mistři vědí o jejich aktivitách.


24.05.2007

Nahoru