Ekoland klub

Mezinárodní sdílení

Domů
Kdo jsme
Naše činnost
Mezinárodní Sdílení
Hlavní témata
Aktuality, komentáře a archiv
Zázraky a neobvyklé fenomény
Transmisní meditace

Aktuality a zajímavosti

 

Aktuality a komentáře

Domů

Archiv

Aktuality

FAQ - Často kladené otázky

Z Vašich dopisů

 

Poselství naděje - článek pro MEDIUM

Japonské turné 2006 pana Benjamina Creme

Setkání Učitele světa Maitréji Krista s českými studenty

Mistr prostřednictvím Benjamina Creme

Zázrak přede dveřmi

Počátek nových časů

 

 

Jan Pavel II. - poslední papež věku Ryb?

New York Times k tématům podávaným panem Benjaminem Creme

 

 

Japonské turné 2006 pana Benjamina Creme

 

Pan Benjamin Creme každoročně přednáší v Tokiu, Osace a Nagoji. Na jeho letošní přednášce v tokijské Hibija Public Hall se sešlo 1900 lidí. Na otázku, kdo je přítomen opakovaně, se zvedl celý les rukou.

Přednášky v Osace se zúčastnilo 840 lidí a z toho 300 zůstalo na transmisi. Zatímco v Nagoji přišlo 450 lidí a transmise se zúčastnilo na 200 lidí.

Veřejná transmisní meditace v Tokiu zaznamenala hojnou účast 540 lidí, z toho na 150 přítomných bylo na transmisi poprvé. Intenzita soustředění byla mimořádná. Obzvláště zde bylo možno sledovat zaujaté tváře dívající se k pódiu. Setkání započalo ve 14,00 a trvalo do 19,00, přičemž během transmise neodešel téměř nikdo. U Kristova požehnání zavládlo takové ticho, jako by v sále vůbec nebylo 1900 lidí.

Mistr B. Creme sděluje, že Maitréja se účastnil všech třech přednášek a zůstal po celou dobu jejich trvání. Tokijský Mistr navštívil přednášky v Tokiu a Osace a zatímco Mistr Ježíš byl účasten přednášky v Nagoji. Tokijský Mistr byl viděn, jak vyučuje přítomné členy transmisní skupiny, z čehož časopis SHARE obdržel mnoho hodnotných příspěvků s popisem událostí.

B. Creme poskytl interview, které bylo publikováno na internetu. Televize Suzukan TV přivítala pana Kana Suzukiho, člena Demokratické strany, největší opoziční strany v zemi a současně stínového ministra pro školství a vědu. Matka pana Suzukiho, Keiko Suzuki, která navštívila kancelář během rozhovoru, okamžitě pocítila Maitréjovu energii, aniž by o ní cokoliv kdy věděla. (Pan Creme později řekl, že Maitréja ho prostupoval po celou dobu interview). Začala číst knihu pana Creme "Zákony života" (The Laws of Life). Obsahem byla velice dojata a trvala na tom, aby si knihu přečetl také její syn.

Pan Creme se zmiňuje, že Japonsko je zemí, ve které hodně diskutoval s politiky o mnoha různých otázkách. Jeho Mistr se jednou vyjadřil, že zprávy zveřejněné v SHARE International mají největší vliv na japonské politiky a novináře.


24.05.2007

Nahoru