Ekoland klub

Mezinárodní sdílení

Transmisní meditace

Domů
Kdo jsme
Naše činnost
Mezinárodní Sdílení
Hlavní témata
Aktuality, komentáře a archiv
Zázraky a neobvyklé fenomény
Transmisní meditace

K čemu dochází po dobu přenosu?

Transmisní skupiny v Česku a na Slovensku

 

Co je Transmisní meditace?

Vznik skupiny

Způsob provedení přenosu

K čemu dochází po dobu přenosu?

Světelné Triangly

Kosmická číselná hra

Energie - faktor změny

Mistr Djwahl Khul ohledně meditace a služby

Velká invokace

Výzva místním skupinám

Často kladené otázky

 

Hierarchie řídí energie z duchovních rovin skrze čakry (energetická centra) členů skupiny směrem dolů, na mentální rovinu, kde se tato stává více přístupná pro lidstvo. 

Skupina slouží doslova jako "vstupní bod" pro tyto energie tak, aby se ony dostaly k lidem a stimulovaly vývoj a rozvoj lidstva. Tato energie je podmíněna zaostřenou myslí Mistrů, kteří duchovní energie vysílají a kteří přesně vědí, kde je jich nejvíce potřeba a také v jakých proporcích a síle, aby bylo dosaženo žádoucích výsledků. 

Skupina by neměla posílat energii žádné osobě, skupině či oblasti, kde podle ní by byl užitek z přílivu duchovní energie. Úplně postačuje, když působíme jako pozitivní, vyrovnané, mentální průchody, skrze které energie mohou být posílány vědeckým způsobem. 

Na rozdíl od jiných druhů meditace, tato transmisní meditace je úplně pod kontrolou Mistrů. Oni jsou odborníky a nepustí skrze naše centra více energie, než jsme schopni bezpečně zvládnout. 

Transmisních meditací by se neměly zúčastňovat děti mladší 12 let jelikož jejich energetická centra ještě nejsou plně vyvinuta a mohlo by jim to uškodit.


03.02.2006

Nahoru