Ekoland klub

Mezinárodní sdílení

 

 
Hlavní témata
Aktuality, komentáře a archiv
Zázraky a neobvyklé fenomény
Transmisní meditace

Vize a zjevení

Mezinárodní sdílení

Úvod

Kdo je Maitréja

Pro sdělovací prostředky

Benjamin Creme

Nová skupina služebníků světa

Více o Benjaminu Creme

Vize a zjevení

Letáky ke stažení

Maitréja dává svou přítomnost na vědomí mnoha různými způsoby. Během let se zjevil nespočetnému množství lidí, někdy ve snu, někdy ve vizích anebo ve fyzickém těle.
Image of the Madonna on photo

Maitréja není jediným Mistrem, který činí zázraky. Velmi aktivní jsou také Ježíš a Mistr, který byl svého času Marií, matkou Ježíšovou.
Maitréja se velmi často, i když ne vždy, obléká do bílého šatu na východní způsob. Vždy vypadá jinak, v závislosti na okolnostech a osobě, které se zjevuje.  To je důvod, proč se jeho popis a chování vzájemně velmi liší.


Maitreya as he appeared in Nairobi in 19881. Nezapomenutelný vzhled

"Vznešený, nezapomenutelný vzhled: zlatohnědá hladká pleť, velké temné oči tvaru mandle posazené široce od sebe, dokonalý středně velký nos a ústa a také neobvyklý rys: vysoké lícní kosti".
Tak popisuje Maitréju z bezprostředního setkání s ním kolumbijská novinářka Patricia Pitchon v novinách The Asian Times.

Patricia Pitchon je autorkou knihy "Searching for Maitreya" (Hledání Maitréji) a setkala se také s kolegou z Kenya Times, který byl osobním svědkem Maitréjova zjevení v Kawangware 11. 6. 1988. Dle fotografie z Keni Patricia identifikovala muže, jehož několikrát předtím potkala v Londýně.


2. Ohromná síla

Pět stovek dětí ze základní školy Emilie Auginaldové na ostrově Luzon, patřícím Filipínám vypovídá o vizi na obloze.

19 listopadu 1982 odpoledne, sedělo desetileté děvčátko na školním hřišti. Když se podívalo k obloze, uvidělo tři anděle, Marii, matku boží s dítětem, jak se vyjádřila, a také starce stojícího vedle ní. Další děti měly stejnou vizi.

To, co viděly, popsaly velmi podrobně novináři: Marie měla oblečené šaty, na hlavě zlatou korunu, andělé měli zlaté vlasy a byli odění do dlouhých vlajících rób, přičemž jeden držel v ruce klíč.

Jeden z učitelů, který byl svědkem zjevení řekl reportérovi, že cítil ohromnou sílu, která jej donutila pokleknout.


3. Zjevení v Paraguaji

V paraguajské Villarice nastalo velké vzrušení, když jedna žena mluvila o tom, že viděla Krista. "Během minulé noci po odříkání obvyklých modliteb se mi zjevila zářící postava Krista," řekla, "Než zmizel, nechal na zdi mého domku znamení."
(Ze Share International magazine, září 1986)


4. Panna Marie v Káhiře

V roce 1986, se starý Koptský kostel v chudém předměstí severní Káhiry stal poutním místem tisíců Egypťanů. Důvodem byla četná dokumentovaná zjevení panny Marie.

Marii viděli nejenom oddaní křesťané, nýbrž také muslimové. Na místě zjevení se odehrála četná uzdravení.


The children of Medjugorje5. Medžugorje

Skupina šesti dětí měla po mnoho let vize Madony v bosňanském Medžugorje. Stalo se zde mnoho zázraků a místo navštívili miliony lidí.


6. Irské Medžugorje

Jak informovaly noviny Irish News v roce 1988, tři ženy měli vize Panny Marie ve skromné svatyni v Irsku. Noviny přinesly tuto informaci šest let po jejím započetí. Stejně jako v Medžugorje docházelo v důsledku návštěvy svatyně k obrácením lidí k dobru.


7. Ježíš v Nikaragui

V Nikaragui vznikl značný rozruch z tvrzení několika lidí, že potkali Ježíše. Někteří stvrzovali uzdravení z nemocí. Obchodnice jménem Rozálie vypověděla v několika nikaragujských novinách o vlastní zkušenosti: jednoho dne, kdy byla v práci do jejího krámku vešel muž, který se představil slovy: "Přála sis mne potkat, nuže, jsem zde. Jmenuji se Ježíš." Muž s ní odešel domů, kde vyléčil její nemocné dítě. Jiný obchodník vypověděl, jak jej Ježíš navštívil doma a od toho okamžiku byli jeho tři synové zbaveni závislosti na alkoholu. (Zpráva z června 1992.)


8. The Madonna v Manile

6. března 1992 se shromáždilo přibližně jeden milion lidí v malém filipinském městečku severně od Manily, kde se staly svědky návštěvy Panny Marie.

Mnozí lidé, včetně vládních úředníků, novinářů, místního katolického biskupa, který měl papežské pověření, potvrdili, že viděli siluetu Panny Marie, která se objevila nad guavovými stromy po dobu asi pěti sekund. Následoval úkaz sestávající z pohybujících se červených, žlutých a modrých světel, které se pohybovaly směrem k tančícímu Slunci.


9. Andělská madona

Na zalesněném kopci poblíž Giubiasca v jižním Švýcarsku stojí kaple Andělské madony (Madony andělů). Měsíčně třináctého sem putují poutníci ze Švýcarska, Německa, Itálie, Lichtenštejnska a Francie, aby se setkali na léčebných modlitebních setkáních s Pino Casagrandem, kterému se během setkání zjevuje Panna Marie. Růženec zní několik hodin, přičemž se dějí uzdravení, a snímky ukazují opravdové zjevení Svaté Matky.


10. Setkání s Maitréjou

Během uplynulých několika let stovky čtenářů časopisu Share International referují o zvláštních setkáních s někým, kdo, podle nich, by mohl být Maitréjou. Velmi často také Benjamin Creme potvrzuje pravdivost této domněnky. Dopisy čtenářů potvrzují jeho zjevování v mnoha různých podobách.


29.03.2006

Nahoru